TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
RAAMATUKOGU LOGO/REKLAAMIKOHT
TTÜ Raamatukogu uus ametlik veebileht asub aadressil http://www.ttu.ee/raamatukogu/
Vanal veebilehel enam infot ei uuendata

Raamatukogu struktuur

vaata ka töötajate koondnimekirja ja üldiseid kontaktandmeid
ADMINISTRATSIOON
Jüri Järs
direktor 620 3564 jars@lib.ttu.ee
Gerda Koidla

asedirektor

620 3550 koidla@lib.ttu.ee
Signe Ringo

teadussekretär

620 3556 ringo@lib.ttu.ee
INFOTEHNOLOOGIATALITUS
Rait Aguraijuja süsteemihaldur

620 3568

rait@lib.ttu.ee
Ave Janu süsteemihaldur

620 3572

janu@lib.ttu.ee
Siim Liivand süsteemihaldur

620 3568

liivand@lib.ttu.ee
Urve Ideon andmebaasihaldur 620 3571
uideon@lib.ttu.ee
Tiina Loogväli andmebaasihaldur 620 3571
loogvali@lib.ttu.ee
INFOOSAKOND (vt. infoosakond)
Taimi Nurmiste osakonnajuhataja 620 3554
nurmiste@lib.ttu.ee
BIBLIOGRAAFIAOSAKOND (vt. bibliograafiaosakond)
Signe Jantson osakonnajuhataja 620 3551
jantson@lib.ttu.ee
KATALOOGIMISOSAKOND (vt. kataloogimisosakond)
Tiiu Tammaru osakonnajuhataja 620 3557 tammaru@lib.ttu.ee
Malle Lang süstematiseerimissektor 620 3557 lang@lib.ttu.ee
Viivi Verte kataloogimissektor 620 3557 verte@lib.ttu.ee
KOMPLEKTEERIMISOSAKOND
Kate-Riin Kont osakonnajuhataja 620 3567 kont@lib.ttu.ee
Raina Rohumaa kodumaise raamatu komplekteerimine 620 3558 rohumaa@lib.ttu.ee
Liia Tali välisvahetus 620 3567 tali@lib.ttu.ee
Kristi Pärt sundeksemplar 620 3558 part@lib.ttu.ee
TEENINDUSOSAKOND (vt. teenindusosakond)
Tuuliki Tõiste osakonnajuhataja 620 3572 toiste@lib.ttu.ee
Siret Mikumets avakogud 620 3552 mikumets@lib.ttu.ee
Hilja Rikmann hoidlakogud 620 3552 rikmann@lib.ttu.ee
Ene Uustal õppekogud 620 3559 uustal@lib.ttu.ee
Mai Raju RVL 620 3559 raju@lib.ttu.ee
MAJANDUSTALITUS
Aigar Spirka talituse juhataja 620 3566 spirka@lib.ttu.ee
Jaan Hein köitekoda 620 3560 hein@lib.ttu.ee
TEADUS- JA ARENDUSTALITUS
Konrad Kikas talituse juhataja 620 3562 kikas@lib.ttu.ee
TTÜ Muuseum
Liia Rebane
TTÜ Muuseumi direktor 620 3428 rebane@lib.ttu.ee
Ave Tarvas

peavarahoidja

620 3438 tarvas@lib.ttu.ee
Viivi Ahonen

varahoidja

620 3438 ahonen@lib.ttu.ee
TTÜ kirjastus
Jüri Veerits TTÜ kirjastuse direktor 620 2675 juri.veerits@ttu.ee


   
PÄISTETA  
[ESILEHT]-[LIHTOTSING]-[ÜLDINFO]-[STRUKTUUR]-[TEENINDUS]-[KASUTAJAKOOLITUS]-[LINKE]-[ANDMEBAASID]-[RAAMATUD]
[PERIOODIKA]-[TTÜ PUBLIKATSIOONID]-[TTÜR VÄLJAANDED]-[NÄITUSED]-[UUDISED]