TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
RAAMATUKOGU LOGO/REKLAAMIKOHT
TTÜ Raamatukogu uus ametlik veebileht asub aadressil http://www.ttu.ee/raamatukogu/
Vanal veebilehel enam infot ei uuendata

Raamatukogu töötajate nimestik

perekonnanimi, eesnimi ametinimetus osakond e-post  telefon
Birk, Kaarin raamatukoguhoidja teeninduskeskus birk@lib.ttu.ee  620 3555
Bobrov, Katrin teaduspublikats-de peabibliogr bibliograafiatalitus bobrov@lib.ttu.ee  620 3551
Eikholm, Tiia kujundaja/küljendaja   eikholm@lib.ttu.ee  620 3562
Heim, Silva kataloogija kataloogimistalitus heim@lib.ttu.ee  620 3557
Härmaorg, Aime kataloogija kataloogimistalitus harmaorg@lib.ttu.ee  620 3557
Jalakas, Riina raamatukoguhoidja teeninduskeskus jalakas@lib.ttu.ee  620 3555
Jantson, Signe osakonnajuhataja bibliograafiatalitus jantson@lib.ttu.ee  620 3551
Janu, Ave raamatukogusüdteemi haldur infotehnoloogiatalitus janu@lib.ttu.ee  620 3572
Järs, Jüri direktor Administratsioon jars@lib.ttu.ee  620 3564
Jürisson, Jana raamatukoguhoidja teeninduskeskus jurisson@lib.ttu.ee  620 3555
Kaldas, Ave süstematiseerija kataloogimistalitus kaldas@lib.ttu.ee  620 3557
Kaljuvee, Katrin kataloogija kataloogimistalitus kaljuvee@lib.ttu.ee  620 3557
Kaljuvee, Madis-Kaspar IT tugiisik infotehnoloogiatalitus @lib.ttu.ee  620 3568
Kalvik, Kai ainespetsialist erialainfotalitus @lib.ttu.ee  620 3554
Kaps, Merje raamatukoguhoidja teeninduskeskus kaps@lib.ttu.ee  620 3555
Kiisel, Teevi raamatukoguhoidja teeninduskeskus @lib.ttu.ee  620 3555
Kirss, Janelle süstematiseerija kataloogimistalitus kirss@lib.ttu.ee  620 3557
Koidla, Gerda arendusjuht Administratsioon koidla@lib.ttu.ee  620 3550
Kont, Kate-Riin pearaamatukoguhoidja komplekteerimistalitus kont@lib.ttu.ee  620 3567
Lang, Malle liigitamise pearaamatukoguhoid kataloogimistalitus lang@lib.ttu.ee  620 3557
Liibek, Tõnis projektijuht   tonis.liibek@ttu.ee  620 3562
Liivand, Siim süsteemihaldur infotehnoloogiatalitus liivand@lib.ttu.ee  620 3568
Loogväli, Tiina andmebaasihaldur infotehnoloogiatalitus loogvali@lib.ttu.ee  620 3571
Luik, Kelli raamatukoguhoidja teeninduskeskus kelli.luik@ttu.ee  620 3555
Mikumets, Siret avakogude pearaamatukoguhoidja teeninduskeskus mikumets@lib.ttu.ee  620 3552
Mägi, Katri ainespetsialist erialainfotalitus magi@lib.ttu.ee  620 3554
Märtmaa, Küllike ainespetsialist erialainfotalitus martmaa@lib.ttu.ee  620 3554
Nool, Maris raamatukoguhoidja teeninduskeskus nool@lib.ttu.ee  620 3555
Nukki, Ants haldusteenuste spetsialist   nukki@lib.ttu.ee  620 3566
Nurmiste, Taimi erialainfo peaspetsialist erialainfotalitus nurmiste@lib.ttu.ee  620 3554
Ojam, Helene raamatukoguhoidja teeninduskeskus ojam@lib.ttu.ee  620 3555
Ojamu, Ira andmesisestaja komplekteerimistalitus ojamu@lib.ttu.ee  620 3558
Paas, Marita bibliograaf bibliograafiatalitus marita.paas@ttu.ee  620 3551
Pihlakas, Maie ainespetsialist erialainfotalitus pihlakas@lib.ttu.ee  620 3554
Piik, Mirjam bibliograaf bibliograafiatalitus piik@lib.ttu.ee  620 3551
Prööm, Riina bibliograaf bibliograafiatalitus proom@lib.ttu.ee  620 3551
Pärt, Kristi raamatukoguhoidja komplekteerimistalitus part@lib.ttu.ee  620 3558
Raju, Mai raamatukoguhoidja teeninduskeskus raju@lib.ttu.ee  620 3559
Ravell, Erich IT tugiisik Infotehnoloogiatalitus @lib.ttu.ee  620 3568
Retsold, Anne raamatukoguhoidja teeninduskeskus retsold@lib.ttu.ee  620 3555
Riimaa, Sirje kataloogija kataloogimistalitus riimaa@lib.ttu.ee  620 3557
Rikmann, Hilja hoidlakogude pearaamatukoguhoi teeninduskeskus rikmann@lib.ttu.ee  620 3552
Ringo, Signe sekretär-juhiabi Administratsioon ringo@lib.ttu.ee  620 3556
Rohumaa, Raina kodumaise kirjanduse pearmtkho komplekteerimistalitus rohumaa@lib.ttu.ee  620 3558
Roostalu, Tähti köitja teeninduskeskus tahti.roostal@ttu.ee  620 3560
Saarma, Gaidi skaneerija infotehnoloogiatalitus gaidi.saarma@lttu.ee  620 3571
Sira, Erbe raamatukoguhoidja teeninduskeskus sira@lib.ttu.ee  620 3555
Soidla, Mare ainespetsialist erialainfotalitus soidla@lib.ttu.ee  620 3554
Žukova, Alla ainespetsialist erialainfotalitus zukova@lib.ttu.ee  620 3554
Tali, Liia raamatukoguhoidja komplekteerimistalitus liia.tali@lttu.ee  620 3567
Talviste, Marit süstematiseerija kataloogimistalitus talviste@lib.ttu.ee  620 3557
Tammaru, Tiiu pearaamatukoguhoidja kataloogimistalitus tammaru@lib.ttu.ee  620 3557
Tibar, Aiki teadus- ja arendusteg spetsial   tibar@lib.ttu.ee  620 3562
Toots, Piret andmesisestaja kataloogimistalitus toots@lib.ttu.ee  620 3557
Turta, Sirje raamatukoguhoidja teeninduskeskus turta@lib.ttu.ee  620 3555
Tõiste, Tuuliki pearaamatukoguhoidja teeninduskeskus toiste@lib.ttu.ee  620 3572
Uustal, Ene õpikute kogu pearaamatukoguhoi teeninduskeskus uustal@lib.ttu.ee  620 3559
Vahtra, Katrin raamatukoguhoidja teeninduskeskus kvahtra@lib.ttu.ee  620 3555
Vahtra, Milvi bibliograaf bibliograafiatalitus mvahtra@lib.ttu.ee  620 3551
Verte, Viivi jadaväljaannete pearaamatukogu kataloogimistalitus verte@lib.ttu.ee  620 3557
Viht, Heli raamatukoguhoidja teeninduskeskus viht@lib.ttu.ee  620 3555
Viljat, Anneli raamatukoguhoidja teeninduskeskus viljat@lib.ttu.ee  620 3555
Võrk, Marje ainespetsialist erialainfotalitus vork@lib.ttu.ee  620 3554
 

 

   
PÄISTETA  
[ESILEHT]-[LIHTOTSING]-[ÜLDINFO]-[STRUKTUUR]-[TEENINDUS]-[KASUTAJAKOOLITUS]-[LINKE]-[ANDMEBAASID]-[RAAMATUD]
[PERIOODIKA]-[TTÜ PUBLIKATSIOONID]-[TTÜR VÄLJAANDED]-[NÄITUSED]-[UUDISED]